etwinning mokykla

Progimnazijai suteiktas programos „eTwinning mokykla“ ženklelis

Kėdainių „Ryto“ progimnazijai suteiktas „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2019-2020 ženklelis.
Ženklelis buvo pristatytas 2017 m., siekiant įvertinti bei suteikti pripažinimo ne tik atskiriems programos „eTwinning“ mokytojams, bet ir tos pačios mokyklos mokytojų bei vadovų komandoms už jų dalyvavimą veikloje, atsidavimą ir pastangas.
„Programos „eTwinning“ mokykla“ ženklelis – tai ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje „eTwinning“.
Mokyklos gavusios šį ženklelį bus pristatomos Europos lygiu; prisijungs prie Europos programos „eTwinning“mokyklų lyderių tinklo ir kartu prisidės prie programos ateities kūrimo; pelnys pripažinimą kaip šių sričių lyderės.
Nuoširdžiai dėkoju visiems prisidėjusiems prie šio pasiekimo.

Progimnazijoje vykdanti „eTwinning“ projektus pradinių klasių mokytoja Rasa Juknevičienė

Tarptautinis „eTwinning“ programos projektas „Traditional storytelling ways in my country“ (liet. „Tradiciniai pasakojimo būdai mano šalyje“), kurį sėkmingai įgyvendiname kartu su užsienio pedagogais iš Serbijos, Turkijos, Bulgarijos, Graikijos ir Rumunijos, puikiai įvertintas ir apdovanotas Europos kokybės ženklu.