2% parama

Gerb. bendruomenės nariai,

Dėkojame už pernai mūsų progimnazijai suteiktą paramą – 3007 Eur. Progimnazijos paramos skirstymo komisijai pritarus, vėl apdraudėme visus mokinius civilinės atsakomybės draudimu, įsigijome prizų ir prekių progimnazijos šventėms, vykdomiems projektams, konkursams bei stovykloms, padėkos raštų ir  progimnazijos ženklelių, parengėme tradicinį leidinį respublikinei moksleivių ir mokytojų konferencijai „Gamta ir mes“.

Maloniai primename, kad ir šiemet turite  galimybę suteikti mūsų progimnazijai 2 % paramą nuo Jūsų sumokėto pajamų mokesčio.

Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą). Šis paramos būdas nereikalauja iš gyventojų papildomų išlaidų, tereikia užpildyti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį.

Iki gegužės 1 dienos asmenys, norintys dalį sumokėto mokesčio skirti mūsų progimnazijai, turi užpildyti nustatytos formos prašymą. Šią formą galite rasti VMI svetainėje,  progimnazijos tinklalapyje  (Prašymas >>>) arba jį Jums perduos sūnus (duktė). Prašymą reikia pildyti juodu parkeriu (tušinuku), spausdintomis raidėmis. Užpildę prašome grąžinti į progimnaziją, iš kur jis bus nusiųstas į Valstybinę mokesčių inspekciją.

Prašymą galite užpildyti ir elektroniniu būdu.

Pažadame, kad Jūsų paramą panaudosime tikslingai. Gautas lėšas numatome skirti progimnazijos vidaus erdvių atnaujinimui.

Dėl iškilusių klausimų kreipkitės į klasės vadovą arba skambinkite telefonu 55722 vyriausiajai buhalterei Janinai Kodytei.

Progimnazijos direktorius  Albinas Stankevičius