INFORMACIJA APIE ATSISKAITYMĄ PROGIMNAZIJOS VALGYKLOJE

Mokipay elektroninė piniginė neveikia, ji veikė iki 2015-2016 m. m. pabaigos. Į ją pinigų atsiskaitymui už vaikų maistą valgykloje nepervedinėkite.

  • Nuo 2016 m. spalio 25 d., antradienio, įgalinta atsiskaitymo už maistą progimnazijos valgykloje EMP „Eurofondas e-piniginė“  funkcija, tėvai gali prisijungti prie „Eurofondo e-piniginės“, ją aktyvuoti, papildyti sąskaitą, o vaikai – saugiai, tėvų prižiūrimi, ja naudotis;
  • funkcijos aktyvavimui reikia prisijungti prie UAB „Eurofondas“ tinklapio į paieškos langelį įvedant „eurofondas.lt‘‘  ir sekti nuorodas;
  • Pastaba: pinigai į sąskaitą pervedami kitos darbo dienos ryte.

Tamo grupės specialistas informavo:

,,Jei mokiniai ir/ar jų tėvai nori susigrąžinti Mokipay e. piniginėje esantį pinigų likutį, jie turi parašyti el. laišką adresu pagalba@mokipay.com.

El. laiške turi nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, su kuriuo susieta e. piniginė, bei esamą pinigų likutį.

  1. piniginės likutį galima patikrinti TAMO dienyne arba iš susieto telefono numerio išsiuntus nemokamą SMS žinutę numeriu 1397 su tekstu „LIKUTIS“.

Gavę el. laišką su informacija patikrinsime e. piniginės duomenis ir informuosime, kaip atliekamas e. piniginėje esančių pinigų grąžinimas į banko sąskaitą“.

Direktorius